Team

Geen afbeelding

Ank den Biessen

Onderwijsassistent

a.denbiessen@bsdeschakel.nu

Anke Tacken

Anke Tacken

Leerkracht basisgroep 1/2

a.tacken@bsdeschakel.nu

Geen afbeelding

Ankie Kleuskens

Leerkracht basisgroep 7-8

a.kleuskens@bsdeschakel.nu

Geen afbeelding

Gees Timmer

Leerkracht basisgroep 1-2

g.schurink@bsdeschakel.nu

Gemma de Beer

Gemma de Beer

Leerkracht basisgroep 4/5

g.debeer@bsdeschakel.nu

Hannie Mertens

Hannie Mertens

KT lid zorg en ondersteuning

h.mertens@bsdeschakel.nu

Heidi Jacobs

Heidi Jacobs

KT lid Kinderen met een ontwikkelingsvoorsprong en Kindgesprekken

h.jacobs@bsdeschakel.nu

Hennie van Rengs - Janssen

Hennie van Rengs - Janssen

Onderwijsassistent

h.janssen@bsdeschakel.nu

Janneke Saris

Janneke Saris

Vakleerkracht muziek, drama, dans

j.saris@bsdeschakel.nu

Marie-Josée Verheggen van de Venne

Marie-Josée Verheggen van de Venne

Leerkracht basisgroep 5/6

m.verheggen@bsdeschakel.nu

Miriam Derks-Jetten

Miriam Derks-Jetten

Leerkracht basisgroep 2/3 en KT lid Vreedzame School en Spelend leren in unit 1-2-3

m.jetten@bsdeschakel.nu

Nicky Curvers

Nicky Curvers

Leerkracht basisgroep 4/5 en basisgroep 2/3

n.curvers@bsdeschakel.nu

Nicolle Peeters

Nicolle Peeters

Administratief medewerkster

n.peeters@bsdeschakel.nu

Peter van Osch

Peter van Osch

Conciërge

p.vanosch@bsdeschakel.nu

Rianne Goumans

Rianne Goumans

Leerkracht basisgroep 5-6

r.goumans@bsdeschakel.nu

Ron Schreurs

Ron Schreurs

Directeur

r.schreurs@bsdeschakel.nu

Timo Wagemans

Timo Wagemans

Vakleerkracht gymnastiek

t.wagemans@bsdeschakel.nu