Team

Ank den Biessen

Ank den Biessen

Onderwijsassistent

a.denbiessen@dynamiek.nu

Anke Tacken

Anke Tacken

Leerkracht basisgroep 2/3 en KT lid onderzoekend leren binnen het thematisch werken in unit 4-8

anke.tacken@dynamiek.nu

Ankie Kleuskens

Ankie Kleuskens

Leerkracht basisgroep 7-8

a.kleuskens@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Gees Timmer

Leerkracht basisgroep 1

g.schurink@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Hannie Duyf

Leerkracht basisgroep 1

h.duyf@dynamiek.nu

Heidi Jacobs

Heidi Jacobs

KT lid Meer-en hoogbegaafdheid, Kindgesprekken

h.jacobs@dynamiek.nu

Hennie van Rengs - Janssen

Hennie van Rengs - Janssen

Onderwijsassistent

h.janssen@dynamiek.nu

Hubertine Dirkx

Hubertine Dirkx

KT lid zorg en ondersteuning

h.dirkx@dynamiek.nu

Janneke Kateman

Janneke Kateman

Leerkracht basisgroep 4/5

j.kateman@dynamiek.nu

Marie-Josée Verheggen van de Venne

Marie-Josée Verheggen van de Venne

Leerkracht basisgroep 5/6

m.verheggen@dynamiek.nu

Miriam Derks-Jetten

Miriam Derks-Jetten

Leerkracht basisgroep 2/3 en KT lid Vreedzame School en Spelend leren in unit 1-2-3

m.jetten@dynamiek.nu

Nicolle Peeters

Nicolle Peeters

Administratief medewerkster

n.peeters@dynamiek.nu

Peter van Osch

Peter van Osch

Conciërge

p.vanosch@dynamiek.nu

Rianne Goumans

Rianne Goumans

Leerkracht basisgroep 5-6

r.goumans@dynamiek.nu

Ron Schreurs

Ron Schreurs

Directeur

r.schreurs@dynamiek.nu